Jums pasirinktas produktas Rodyti visus
laukimas

Naudoti apvalūs ir ilgi voleliai

Naudoti tešlos apvalintuvai ir ilgi voleliai kepyklėlėse naudojami tešlai apdoroti. Tešlos apvaliklių ir ilgų volelių kategorijoje taip pat rasite, pavyzdžiui, naudotų sruogelių ruošinių, naudotų batonų ilgųjų volelių ir naudotų kūgių apvaliklių. Kai kuriose mašinose kombinuotas apskritas ir ilgas formavimas galimas tik su viena mašina.

Su mumis tapkite profesionalais naudoti tešlos apvalintuvai ir ilgi voleliaisiūlomi, kurie yra labai patikimi ir reikalauja mažai priežiūros. Mūsų prekyvietėje rasite naudotus tešlos apvaliklius ir ilgus volelius iš žinomų prekių ženklų, tokių kaip Kemper, Sinmag ir Benier. Naudoti tešlos voleliai ir tešlos apvalintuvai taip pat gali lengvai patenkinti profesionalių naudotojų poreikius. Daugumą mūsų siūlomų naudotų tešlos apvaliklių ir tešlos volelių dažniausiai galima užsisakyti ir pristatyti iš karto.

Jei radote tinkamą naudotą tešlos apvalintuvą ar ilgą volelį, galite tiesiog susisiekti su pardavėju. Jei nesate tikri, kokio naudoto kočėlo ar apvalintuvo jums reikia, praneškite mums. Turėdami ilgametę patirtį, mielai padėsime jums iškilusiais klausimais apie naudotus tešlos apvaliklius ir ilgus volelius.

Toks filtras

Toks filtras

Bendras

Von
Bis

Vietovės paieška